Wesela

wesela
Dzień ślubu i wesela to dzień szczególny. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wymaga szczególnej oprawy i wyjątkowego miejsca spełniającego marzenia o tym dniu i zapewniającego piękne wspomnienia na całe życie, miejsca jakim jest Pałac Bugaj. Urokliwy klimat Pałacu, subtelna elegancja pięknych wnętrz oraz przestronny park dają bogate możliwości aranżacji przyjęć.

 

Do Państwa dyspozycji na organizację uroczystości oddajemy dwie sale restauracyjne wraz z przyległymi do nich oranżeriami oraz piękną, okrągłą salę balową.

 

Przyjęcia weselne organizujemy dla maksymalnie 120 osób.

Wyjątkowe, starannie odrestaurowane wnętrza Pałacu Bugaj spełniają wymogi USC dotyczące organizacji ceremonii zaślubin poza Urzędem i dzięki temu możemy Państwu zaproponować organizację tej właśnie ceremonii w jednej z pałacowych sal lub w plenerze, na terenie przypałacowego parku.

 

Menu weselne proponujemy od kwoty 175 zł./os

Pokoje na tę wyjątkową okoliczność oferujemy w specjalnych cenach:

Pokój jednoosobowy 150,00zł / dobę ze śniadaniem

Pokój dwuosobowy 180,00zł / dobę ze śniadaniem

Apartament 400,00zł / dobę ze śniadaniem

Dostawka do pokoju 90,00zł / dobę ze śniadaniem

Pokój na noc poślubną dla Nowożeńców gratis – w prezencie ślubnym od Pałacu Bugaj.

Maksymalna ilość Gości nocujących to 35 osób w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych.

Informacje na temat opłat dodatkowych, takich jak dekoracje, alkohol lub korkowe, poprawiny przedstawiamy podczas spotkania w Pałacu.

Specjalna oferta dla par, które zdecydują się na organizację przyjęcia weselnego w tygodniu od poniedziałku do czwartku – napoje bezalkoholowe w cenie menu (dotyczy napoi niegazowanych).

 

Serdecznie zapraszamy!