28 komentarzy

 1. Podziękowania dla Ani za udostępnienie malarkom UTW CALISIA tego urokliwego miejsca w ciepły majowy dzień.
  TERESA KRYSKA
  11.06.2019

 2. Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie i stworzenie cudownej atmosfery w piątkowy wieczór 6 marca 2015r:)

 3. Byliśmy u Państwa dwa miesiące temu na recitalu skrzypcowym 6 kwietnia.Cudowny koncert w cudownym Pałacu. Wspaniała także kuchnia i ogólnie atmosfera miejsca.Dziękujemy.

 4. Nawet gdybym chciała napisać coś złego, to po prostu nie sposób. Jestem pod dużym wrażeniem zarówno samego hotelu, jak i personelu i kuchni (która swoją drogą, podbiła moje kubki smakowe). Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko hotel polecić, bo naprawdę warto tu zawitać.

 5. 10. sierpnia 2013 wyprawiliśmy Dziadkowi urodziny. Było cudownie Jedzenie, atmosfera, obsługa bardzo mi się podobały. Na pewno wrócę z kolejną rodzinną uroczystością. Miejsce urocze i godne polecenia.

  Pozdrawiam

 6. Witam. Pałac zwiedzałam jako mała dziewczynka w latach siedemdziesiątych i osiemdziesątych. Jest dla mnie miejscem sentymentalnym z uwagi na fakt, że moi dziadkowie pracowali w nim przed wojną u Państwa Czarneckich. Babcia zajmowała się drobiem a dziadek był stangretem. Wiem z opowiadań rodzinnych, że kiedy dziadek poznał moją babcię pracował jako stangret w majątku w Kotowiecku. Uroda babci i siła uczucia sprawiły, że zmienił „pracodawcę” i przeniósł się właśnie tu. Wierzę, że kiedyś na własne oczy obejrzę odrestaurowane wnętrza i park.
  Chylę czoła za włożony trud odbudowy dla obecnych właścicieli.

 7. Na stronę pałacu trafiłam przez przypadek ale ten przypadek sprawił, że odbyłam piękną podróż ku niezwykłemu kunsztowi artystycznemu dawnych czasów – odrestaurowanie pałacu z najwyższej klasy wyczuciem każdego detalu. Cieszy mnie widok tak wspaniałego obiektu. Moja babcia wraz ze swoim ojcem (dekoratorem wnętrz – fachu uczył się w Wiedniu w pierwszym dziesięcioleciu XX w.) miała przed wojną fabrykę mebli w Łodzi. Stąd i ja jestem bardzo wyczulona na wyczucie smaku i poczucie gustu. Moja babcia zawsze otaczała się pięknem. Państwa pałac zachwyciłby ją bardzo! Pozdrawiam i będę marzyć, że kiedyś nadarzy mi się okazja abym mogła nacieszyć się atmosferą Państwa Domu! Gratuluję i serdecznie pozdrawiam, Katarzyna.

 8. Dziękuję właścicielom, wzruszyłem się… Jako bobas mieszkałem w tym pałacu (w latach 1961-1963), później rodzice przenieśli się do Szczecina. Rodzina do tej pory zamieszkuje na Bugaju, przez lata w ukochaanej wsi spędzalem wakacje, ferie,czy urlopy.

 9. Wyjątkowo urokliwy pałac. Przemili, wspaniali właściciele. Gdyby było więcej takich ludzi jak Państwo Podonowscy, to udało by się uratować znacznie więcej takich pałaców i dworów. Chylę czoła i pozdrawiam.

 10. Pałac w rzeczywistośći jest piękniejszy niż na zdjęciach. Właścicielkę spotkaliśmy która okazała się być bardzo miłą kobietą. Na pewno wrócimy jeszcze do tego interesyjącego miejsca.;)

 11. Wiadomość Byliśmu dzisiaj z mężem w tym urokliwym pałacu. Właściciele są wspaniałymi ludźmi. Spędziliśmy tam cudowne chwile. Warto odwiedzić to miejsce. Uznanie dla właścicieli za ogromny wkład w odbudowę pałacu. Kiedyś był ruiną dzisiaj jest piękny.

 12. Aż trudno uwierzyć ,że jest taki cudny pałac w gminie Raszków.Pamiętamy go, jako prawie ruina zarośnięta chaszcze, wielki szacunek dla włascicieli za odzyskanie jego ducha dawnego wyglądu .Teraz widać ,że znowu żyje na nowo.

 13. Hm, w szkole zawsze się śmieją z Bugaju, ja też śmiałam się do tej pory .. Dopóki tego nie zobaczyłam. Uważam, że to miejsce jest świetne , można się zrelaksować i odpocząć. Nigdy nie zapomne tej wycieczki 😉

 14. Moje dzieciństwo związane jest z tym pałacem. Przez lata patrzyłam jak niszczeje. Uczucia, kiedy go teraz obejrzałam (również wewnątrz na żywo) nigdy w życiu nie zapomnę. Nowi właściciele zasługują na to miejsce – i ten pałac na takich lokatorów.

 15. Pamiętam ten pałac jak jeszcze byłem mały i po nim razem z kolegami biegałaem i się bawiłem. W sali z herbami na sufice był stół do tenisa stołowego. Jak sobie przypomnę jak on wtedy wyglądał a teraz to widze jaki ogrom pracy został zrobiony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz